aimeos-core - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Address for domain "%1$s" not available
sr: Adresa za domen "%1$s" nije dostupna

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
sr: Klasa "%1$s" ne implementira interfejs "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
sr: Klasa "%1$s" nije dostupna

en: Invalid characters in class name "%1$s"
sr: Nedozvoljen karakter u imenu klase "%1$s"

en: No product with code "%1$s" found
sr: Proizvod sa kodom "%1$s" nije pronaden

en: No warehouse for code "%1$s" found
sr: Skladiste za kod "%1$s" nije pronadeno

en: Parameter "%1$s" for configuration not available
sr: Parametar "%1$s" za konfiguraciju nije dostupan

en: Payment costs
sr: Cena placanja

en: Please have a look at the prices of the products in your basket
sr: Molimo pogledajte cene proizvoda u vasoj korpi

en: Price for the given quantity "%1$d" not available
sr: Cena za datu kolicinu "%1$d" nije dostupna

en: Products in basket not available
sr: Proizvodi u korpi nisu dostupni

en: Products out of stock
sr: Proizvoda nema na stanju
