aimeos-core - en to sk translation catalogue (21 entries)

note: Item status
en: status:-2
sk: status:archive

note: Item status
en: status:-1
sk: status:review

note: Item status
en: status:0
sk: status:disabled

note: Item status
en: status:1
sk: status:enabled

note: Address salutation
en: company
sk: Spoločnosť

note: Address salutation
en: mr
sk: Pán

note: Address salutation
en: mrs
sk: Paní

note: Address salutation
en: miss
sk: Slečna

note: Address plugin error: Payment address not available
en: address.payment.available.none
sk: Fakturačná adresa chýba

note: Address plugin error: Delivery address not available
en: address.delivery.available.none
sk: Adresa dodania chýba

note: Address plugin error: Payment address not allowed
en: address.payment.available.notallowed
sk: Fakturačna adresa nie je povolená

note: Address plugin error: Delivery address not allowed
en: address.delivery.available.notallowed
sk: Dodacia adresa nie je povolená

note: Service plugin error: Payment service not available
en: service.payment.available.none
sk: Chýba spôsob platby

note: Service plugin error: Delivery service not available
en: service.delivery.available.none
sk: Chýba spôsob doručenia

note: Service plugin error: Payment service not allowed
en: service.payment.available.notallowed
sk: Spôsob úhrady nie je povolený

note: Service plugin error: Delivery service not allowed
en: service.delivery.available.notallowed
sk: Spôsob doručenia nie je povolený

note: ProductGone plugin error: Product doesn't exists
en: product.gone.notexist
sk: Prepáčte, ale aspoň jeden z produktov už neexistuje. Prosím odstráňte ho zo svojho košíka.

note: ProductGone plugin error: Product status disabled
en: product.gone.status
sk: Prepáčte, aspoň jeden product bol zrušený. Prosím odstráňte ho z košíka

note: ProductGone plugin error: Product out of timeframe
en: product.gone.timeframe
sk: Prepáčte, aspoň jeden produkt už nie je dostupný. Prosím odstráňte ho z košíka

note: ProductPrice plugin error: Product price changed
en: product.price.changed
sk: Cena aspoň jedného produktu bola medzitým zmenená a bola automaticky aktualizovaná

note: ProductStock plugin error: Product out of stock
en: product.stock.notenough
sk: Prepáčte, aspoň jeden produkt už nie je nasklade. Prosím odstráňte ho z košíka
