aimeos-core - en to bg translation catalogue (185 entries)

en: aa
bg: Афарски

en: ab
bg: Абхазски

en: ae
bg: Авестски

en: af
bg: Африканс

en: ak
bg: Акан

en: am
bg: Амхарски

en: an
bg: Арагонски

en: ar
bg: Арабски

en: as
bg: Асамски

en: av
bg: Аварски

en: ay
bg: Аймара

en: az
bg: Азербайджански

en: ba
bg: Башкирски

en: be
bg: Беларуски

en: bg
bg: Български

en: bh
bg: Бихарски

en: bi
bg: Бислама

en: bm
bg: Бамбара

en: bn
bg: Бенгалски

en: bo
bg: Тибетски

en: br
bg: Бретонски

en: bs
bg: Босненски

en: ca
bg: Каталонски

en: ce
bg: Чеченски

en: ch
bg: Чаморо

en: co
bg: Корсикански

en: cr
bg: Кри

en: cs
bg: Чешки

en: cu
bg: Църковнославянски

en: cv
bg: Чувашки

en: cy
bg: Уелски

en: da
bg: Датски

en: de
bg: Немск

en: dv
bg: Дивехи

en: dz
bg: Дзонха

en: ee
bg: Еве

en: el
bg: Гръцки

en: en
bg: Английски

en: eo
bg: Есперанто

en: es
bg: Испански

en: et
bg: Естонски

en: eu
bg: Баски

en: fa
bg: Персийски

en: ff
bg: Фула

en: fi
bg: Фински

en: fj
bg: Фиджийски

en: fo
bg: Фарьорски

en: fr
bg: Френски

en: fy
bg: Фризийски

en: ga
bg: Ирландски

en: gd
bg: Шотландски галски

en: gl
bg: Галисийски

en: gn
bg: Гуарани

en: gu
bg: Гуджарати

en: gv
bg: Галски (език на обитателите на о. Ман)

en: ha
bg: Хауса

en: he
bg: Иврит

en: hi
bg: Хинди

en: ho
bg: Хири моту

en: hr
bg: Хърватски

en: ht
bg: Хаитянски

en: hu
bg: Унгарски

en: hy
bg: Арменски

en: hz
bg: Хереро

en: ia
bg: Интерлингва

en: id
bg: Индонезийски

en: ie
bg: Интерлингве

en: ig
bg: Игбо

en: ii
bg: И

en: ik
bg: Инупиак

en: io
bg: Идо

en: is
bg: Исландски

en: it
bg: Италиански

en: iu
bg: Инуктитут

en: ja
bg: Японски

en: jv
bg: Явански

en: ka
bg: Грузински

en: kg
bg: Конгоански

en: ki
bg: Кикую

en: kj
bg: Кваняма

en: kk
bg: Казахски

en: kl
bg: Гренландски

en: km
bg: Кхмерски

en: kn
bg: Каннада

en: ko
bg: Корейски

en: kr
bg: Канури

en: ks
bg: Кашмирски

en: ku
bg: Кюрдски

en: kv
bg: Коми

en: kw
bg: Корнуолски

en: ky
bg: Киргиз

en: la
bg: Латински

en: lb
bg: Люксембургски

en: lg
bg: Луганда

en: li
bg: Лимбургски

en: ln
bg: Лингала

en: lo
bg: Лао

en: lt
bg: Литовски

en: lu
bg: Люба-катанга

en: lv
bg: Латвийски

en: mg
bg: Мадагаскарски

en: mh
bg: Маршалезе

en: mi
bg: Маорски

en: mk
bg: Македонски

en: ml
bg: Малаялам

en: mn
bg: Монголски

en: mo
bg: Молдавски

en: mr
bg: Маратхи

en: ms
bg: Малайски

en: mt
bg: Малтийски

en: my
bg: Бирмански

en: na
bg: Науру

en: nb
bg: Норвежки книжовен

en: nd
bg: Северна Ндебеле

en: ne
bg: Непалски

en: ng
bg: Ндунга

en: nl
bg: Холандски

en: nn
bg: Съвременен норвежки

en: no
bg: Норвежки

en: nr
bg: Южна Ндебеле

en: nv
bg: Навахо

en: ny
bg: Чичева

en: oc
bg: Окситански

en: oj
bg: Оджибва

en: om
bg: Оромо

en: or
bg: Ория

en: os
bg: Осетски

en: pa
bg: Панджаби

en: pi
bg: Пали

en: pl
bg: Полски

en: ps
bg: Пущу

en: pt
bg: Португалски

en: qu
bg: Кечуа

en: rm
bg: Реторомански

en: rn
bg: Кирунди

en: ro
bg: Румънски

en: ru
bg: Руски

en: rw
bg: Киняруанда

en: sa
bg: Санскрит

en: sc
bg: Сардински

en: sd
bg: Синдхи

en: se
bg: Северносаамски

en: sg
bg: Санго

en: si
bg: Синхалски

en: sk
bg: Словашки

en: sl
bg: Словенски

en: sm
bg: Самоански

en: sn
bg: Шона

en: so
bg: Сомалийски

en: sq
bg: Албански

en: sr
bg: Сръбски

en: ss
bg: Свати

en: st
bg: Сесото

en: su
bg: Сундански

en: sv
bg: Шведски

en: sw
bg: Суахили

en: ta
bg: Тамилски

en: te
bg: Телугу

en: tg
bg: Таджикски

en: th
bg: Тайландски

en: ti
bg: Тигриня

en: tk
bg: Туркменски

en: tl
bg: Тагалски

en: tn
bg: Сетсуана

en: to
bg: Тонга

en: tr
bg: Турски

en: ts
bg: Цонга

en: tt
bg: Татарски

en: tw
bg: Тви

en: ty
bg: Таитянски

en: ug
bg: Уйгурски

en: uk
bg: Украински

en: ur
bg: Урду

en: uz
bg: Узбекски

en: ve
bg: Венда

en: vi
bg: Виетнамски

en: vo
bg: Волапюк

en: wa
bg: Валонски

en: wo
bg: Волоф

en: xh
bg: Кхоса

en: yi
bg: Идиш

en: yo
bg: Йоруба

en: za
bg: Зуанг

en: zh
bg: Китайски

en: zu
bg: Зулуски
