aimeos-core - en to sr translation catalogue (157 entries)

en: AD
sr: andora

en: AE
sr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: AF
sr: Afganistan

en: AL
sr: Albanija

en: AM
sr: Armenija

en: AO
sr: Angola

en: AQ
sr: Antartika

en: AR
sr: Argentina

en: AT
sr: Austrija

en: AU
sr: Australija

en: AW
sr: Aruba

en: AZ
sr: Azerbejdzan

en: BA
sr: Bosna i Hercegovina

en: BB
sr: Barbados

en: BD
sr: Banglades

en: BE
sr: Belgija

en: BG
sr: Bugarska

en: BH
sr: Bahrain

en: BM
sr: Bermuda

en: BR
sr: Brazil

en: BS
sr: Bahami

en: BY
sr: Belorusija

en: CA
sr: Kanada

en: CF
sr: Centralna Africka Republika

en: CG
sr: Kongo

en: CH
sr: Svajcarska

en: CI
sr: Obala Slonovace

en: CL
sr: Cile

en: CM
sr: Kamerun

en: CN
sr: Kina

en: CO
sr: Kolumbija

en: CR
sr: Kosta Rika

en: CU
sr: Kuba

en: CY
sr: Kipar

en: CZ
sr: Ceska Republika

en: DE
sr: Nemacka

en: DJ
sr: Djibuti

en: DK
sr: Danska

en: DO
sr: Dominikanska Republika

en: EC
sr: Ekvador

en: EE
sr: Estonija

en: EG
sr: Egipat

en: EH
sr: Zapadna Sahara

en: ER
sr: Eritreja

en: ES
sr: Spanski

en: ET
sr: Etiopija

en: FI
sr: Finska

en: FJ
sr: Fidi

en: FM
sr: Mikronezija

en: FR
sr: Francuska

en: GB
sr: Ujednjeno Kraljevstvo

en: GH
sr: Gana

en: GI
sr: Gibraltar

en: GL
sr: Grenland

en: GM
sr: Gambija

en: GN
sr: Gvineja

en: GP
sr: Gvadalupe

en: GR
sr: Grcka

en: GT
sr: Gvatemala

en: HK
sr: Hong Kong

en: HN
sr: Honduras

en: HR
sr: Hrvatska

en: HT
sr: Haiti

en: HU
sr: Madarska

en: ID
sr: Indonezija

en: IE
sr: Irska

en: IL
sr: Izrael

en: IN
sr: Indija

en: IQ
sr: Irak

en: IR
sr: Iran

en: IS
sr: Island

en: IT
sr: Italija

en: JM
sr: Jamajka

en: JO
sr: Jordan

en: JP
sr: Japan

en: KG
sr: Kirgistan

en: KH
sr: Kamboda

en: KR
sr: Koreja, Republika

en: KW
sr: Kuvajt

en: KY
sr: Kajmanska Ostrva

en: KZ
sr: Kazahstan

en: LB
sr: Libanon

en: LI
sr: Lihtenstajn

en: LK
sr: Sri Lanka

en: LT
sr: Litva

en: LU
sr: Luksemburg

en: LV
sr: Latvija

en: LY
sr: Libija

en: MA
sr: Maroko

en: MC
sr: Monako

en: ME
sr: Crna Gora

en: MG
sr: Madagaskar

en: MH
sr: Marsalova Ostrva

en: MK
sr: Makedonija

en: ML
sr: Mali

en: MN
sr: Mongolija

en: MO
sr: Makao

en: MT
sr: Malta

en: MV
sr: Maldivi

en: MX
sr: Meksiko

en: MY
sr: Malazija

en: MZ
sr: Mozambija

en: NE
sr: Niger

en: NG
sr: Nigerija

en: NI
sr: Nikaragva

en: NL
sr: Holandija

en: NO
sr: Norveska

en: NP
sr: Nepal

en: NZ
sr: Novi Zeland

en: OM
sr: Oman

en: PA
sr: Panama

en: PE
sr: Peru

en: PF
sr: Francuska Polinezija

en: PH
sr: Filipini

en: PK
sr: Pakistan

en: PL
sr: Poljska

en: PR
sr: Puerto Riko

en: PS
sr: Palestina,Drzava

en: PT
sr: Portugal

en: PY
sr: Paragvaj

en: QA
sr: Katar

en: RO
sr: Rumunija

en: RS
sr: Srbija

en: RU
sr: Ruska Federacija

en: SA
sr: Saudijska Arabija

en: SB
sr: Solomonova Ostrva

en: SD
sr: Sudan

en: SE
sr: Svedska

en: SG
sr: Singapur

en: SI
sr: Slovenija

en: SK
sr: Slovacka

en: SN
sr: Senegal

en: SO
sr: Somalija

en: SS
sr: Juzni Sudan

en: SZ
sr: Svajcarska

en: TD
sr: Cad

en: TF
sr: Francuske Juzne Teritorije

en: TH
sr: Tajland

en: TJ
sr: Tadjikistan

en: TM
sr: Turkmenistan

en: TN
sr: Tunis

en: TR
sr: Turska

en: TW
sr: Tajvan

en: TZ
sr: Tanzanija, Ujedinjena Republika

en: UA
sr: Ukrajina

en: UG
sr: Uganda

en: US
sr: Ujedinjene Republike

en: UY
sr: Urugvaj

en: UZ
sr: Uzbekistan

en: VA
sr: Vatikan

en: VG
sr: Devicanska Ostrva,Britanija

en: VI
sr: devicanska Ostrva,Amerika

en: VN
sr: Vijetnam

en: YE
sr: Jemen

en: ZA
sr: JuznoAfricka Republika

en: ZM
sr: Zambija

en: ZW
sr: Zimbabve
