aimeos-core - en to my translation catalogue (67 entries)

en: AE
my: အာရပ်စော်ဘွားများပြည်ထောင်စု

en: AF
my: အာဖဂန်နစ္စတန်

en: AL
my: အယ်လ်ဘေးနီးယား

en: AM
my: အာမေးနီးယား

en: AO
my: အန်ဂိုလာ

en: AQ
my: အန္တာတိက

en: AR
my: အာဂျင်တီးနား

en: AT
my: ဩစတြီးယား

en: AU
my: ဩစတြေးလျ

en: BE
my: ဘယ်လ်ဂျီယမ်

en: BN
my: ဘရူနိုင်းဒါရူဆလမ်

en: BR
my: ဘရာဇီး

en: BT
my: ဘူတန်

en: CA
my: ကနေဒါ

en: CG
my: ကွန်ဂို

en: CH
my: ဆွစ်ဇာလန်

en: CL
my: ချီလီ

en: CN
my: တရုတ်

en: DE
my: ဂျာမနီ

en: DK
my: ဒိန်းမတ်

en: EC
my: အီကွေဒေါ

en: EG
my: အီဂျစ်

en: ES
my: စပိန်

en: FI
my: ဖင်လန်

en: FR
my: ပြင်သစ်

en: GR
my: ဂရိ

en: HK
my: ဟောင်ကောင်

en: ID
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: IE
my: အိုင်ယာလန်

en: IL
my: အစ္စရေး

en: IN
my: အိန္ဒိယ

en: IQ
my: အီရတ်

en: IT
my: အီတလီ

en: JM
my: ဂျမေကာ

en: JO
my: ဂျော်ဒန်

en: JP
my: ဂျပန်

en: KH
my: ကမ္ဘောဒီးယား

en: KR
my: ကိုရီးယား

en: KW
my: ကူဝိတ်

en: LB
my: လက်ဘနွန်

en: LU
my: လူဇင်ဘတ်

en: MM
my: မြန်မာ

en: MO
my: မကာအို

en: MY
my: မလေးရှား

en: NL
my: နယ်သာလန်

en: NO
my: နော်ဝေး

en: NP
my: နီပေါ

en: NZ
my: နယူးဇီလန်

en: PE
my: ပီရူး

en: PH
my: ဖိလစ်ပိုင်

en: PK
my: ပါကစ္စတန်

en: PL
my: ပိုလန်

en: RU
my: ရရှား

en: SD
my: ဆူဒန်

en: SE
my: ဆွီဒင်

en: TH
my: ထိုင်း

en: TN
my: တူနီးရှား

en: TR
my: တူရကီ

en: TW
my: ထိုင်ဝမ်

en: UA
my: ယူကရိန်း

en: US
my: အမေရိက

en: UY
my: ဥရုဂွေး

en: UZ
my: ဥဇဘက်ကစ္စတန်

en: VN
my: ဗီယက်နမ်

en: YE
my: ယီမင်

en: ZA
my: တောင်အာဖရိက

en: ZW
my: ဇင်ဘာဘွေ
