aimeos-core - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Adding product with ID "%1$s" is not allowed
tr: "%1$s" ID'li ürünü eklemeye izin verilmiyor

en: Available attribute IDs "%1$s" do not match the given attribute IDs "%2$s"
tr: Mevcut nitelik ID'ler "%1$s" verilen nitelik ID'ler "%2$s" ile eşleşmiyor

en: Basket item at position "%1$d" cannot be changed
tr: "%1$d" konumundaki sepet öğesi değiştirilemez

en: Basket item at position "%1$d" cannot be deleted manually
tr: "%1$d" konumundaki sepet öğesi manuel olarak silinemez

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
tr: Class "%1$s" arayüz "%2$s" uygulamıyor

en: Class "%1$s" not available
tr: Sınıf "%1$s" mevcut değil

en: Controller path is empty
tr: Denetleyici yolu boş

en: Coupon code "%1$s" is invalid
tr: "%1$s" kupon kodu geçersiz

en: Coupon code "%1$s" is invalid or not available any more
tr: "%1$s" kupon kodu geçersiz veya artık kullanılamaz

en: Coupon for code "%1$s" is not available any more
tr: "%1$s" kupon kodu artık kullanılamaz

en: Invalid "%1$s" references for product with ID "%2$s"
tr: "%2$s" ID'li ürün için geçersiz "%1$s" referanslar

en: Invalid "%1$s" references for product with ID %2$s
tr: %2$s ID'li ürün için geçersiz "%1$s" referanslar

en: Invalid address properties, please check your input
tr: Geçersiz adres özellikleri, girişinizi kontrol edin

en: Invalid characters in class name "%1$s"
tr: "%1$s" sınıf adında geçersiz karakterler

en: Invalid characters in controller name "%1$s" in "%2$s"
tr:  "%2$s" içindeki "%1$s" denetleyici adında geçersiz karakterler

en: Invalid domain "%1$s"
tr: Geçersiz domain "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
tr: Geçersiz fabrika "%1$s"

en: Invalid price value "%1$s"
tr: Geçersiz fiyat değeri "%1$s"

en: Invalid value for address type "%1$s"
tr: "%1$s" adres türü için geçersiz değer

en: List type for domain "%1$s" and code "%2$s" not found
tr: Domain "%1$s" ve kod "%2$s" için liste türü bulunamadı

en: No article found for selected attributes and product ID "%1$s"
tr: Seçilen nitelikler ve "%1$s" ürün ID'si için ürün bulunamadı

en: No customer lists domain
tr: Müşteri listesi domaini yok

en: No customer lists type code
tr: Müşteri listesi tür kodu yok

en: No item for "%1$s" (%2$s) found
tr: "%1$s" (%2$s) için hiçbir öğe bulumadı

en: No order item for ID "%1$s" found
tr: "%1$s" ID'si için sipariş öğesi bulunamadı

en: No stock for product ID "%1$s" and type "%2$s" available
tr: "%1$s" ürün ID'si ve "%2$s" türü için stok mevcut değil

en: No unique article found for selected attributes and product ID "%1$s"
tr: Seçilmiş nitelikler ve "%1$s" ürün ID'si için benzersiz ürün bulunamadı

en: Not allowed to access customer data for ID "%1$s"
tr: "%1$s" ID'si için müşteri bilgisine erişime izin verilmiyor

en: Number of coupon codes exceeds the limit
tr: Kupon kodu sayısı limiti aşıyor

en: Product item with ID "%1$s" not found
tr: "%1$s" ID'li ürün öğesi bulunamadı

en: Requirements for coupon code "%1$s" aren't met
tr: "%1$s" kupon kodu için gereksinimler karşılanmıyor

en: Service item for type "%1$s" and ID "%2$s" not found
tr: Tür "%1$s" ve ID "%2$s" ID için hizmet öğesi bulunamadı

en: Temporary limit reached
tr: Geçici sınıra ulaşıldı

en: Temporary order limit reached
tr: Geçici sipariş sınırına ulaşıldı

en: The order has already been created
tr: Sipariş zaten oluşturuldu

en: There are not enough products "%1$s" in stock
tr: Stokta yeterli ürün "%1$s" yok

en: Unable to call method "%1$s"
tr: Metot "%1$s" çağrılamıyor

en: Unable to call method "%1$s::%2$s"
tr: Metot "%1$s::%2$s" çağrılamıyor

en: Unable to create provider "%1$s" for service with ID "%2$s"
tr: "%2$s" ID'li hizmet için sağlayıcı "%1$s" oluşturulamıyor

en: Unknown attributes "%1$s"
tr: Bilinmeyen nitelikler "%1$s"
