aimeos-core - en to hr translation catalogue (257 entries)

en: Active
hr: Aktivno

en: Actual current price
hr: Trenutna cijena

en: Add
hr: Dodaj

en: Add filter
hr: Dodaj filter

en: Add new entry (Ctrl+A)
hr: Dodaj novi zapis (Ctrl+A)

en: Additional
hr: Dodatno

en: Address
hr: Adresa

en: Address 1
hr: Adresa 1

en: Address 2
hr: Adresa 2

en: Address 3
hr: Adresa 3

en: Address ID
hr: ID adrese

en: Addresses
hr: Adrese

en: All
hr: Sve

en: Associated attributes
hr: Povezani atributi

en: Associated media
hr: Povezani mediji

en: Associated prices
hr: Povezane cijene

en: Associated products
hr: Povezani proizvodi

en: Associated tags
hr: Povezane oznake

en: Associated texts
hr: Povezani tekst

en: Attribute
hr: Atribut

en: Attribute type
hr: Tip atributa

note: : Attribute type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Attribute type: {0} ({1})
hr: Tip atributa: {0} ({1})

en: Back
hr: Nazad

en: Basket
hr: Košarica

en: Billing address
hr: Adresa za račun

en: Birthday
hr: Rođendan

en: Cancel
hr: Poništi

en: Categories
hr: Kategorije

en: City
hr: Grad

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
hr: Klasa "%1$s" ne implementira sučelje "%2$s"

en: Class "%1$s" not available
hr: Klasa "%1$s" nije dostupna

en: Class "%1$s" not found
hr: Klasa "%1$s" nije pronađjena

en: Close
hr: Zatvori

en: Comment
hr: Komentar

en: Company
hr: Poduzeće

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Country
hr: Država

en: Created
hr: Kreirano

en: Currencies
hr: Valute

en: Currency
hr: Valuta

en: Currency (required)
hr: Valuta (obavezno)

en: Customer
hr: Kupac

en: Customer ID
hr: ID kupca

en: Customer Types
hr: Vrste kupaca

en: Customer e-mail address
hr: E-mail adresa kupca

note: : Customer item panel title with customer label ({0}) and site code ({1)}
en: Customer: {0} ({1})
hr: Kupac: {0} ({1})

en: Dashboard
hr: Kontrolna ploča

en: Date
hr: Datum

en: Default
hr: Zadano

en: Delete
hr: Obriši

en: Delivery
hr: Isporuka

en: Delivery address
hr: Adresa za isporuku

en: Delivery types
hr: Vrste isporuke

en: Details
hr: Detalji

en: E-Mail
hr: E-mail

en: Edit
hr: Uredi

en: End date
hr: Posljednji datum

en: Execution order of the plugins
hr: Redoslijed izvršavanja dodataka

en: Expires
hr: Istječe

en: Export
hr: Izvoz

en: First
hr: Prvo

en: First name
hr: Ime

en: Group
hr: Grupa

en: Height
hr: Visina

en: Images
hr: Slike

en: Invalid characters in class name "%1$s"
hr: Nedozvoljen simbol u imenu klase "%1$s"

en: Invalid domain "%1$s"
hr: Neispravna domena "%1$s"

en: Invoice
hr: Račun

en: Language
hr: Jezik

en: Language ID
hr: ID jezika

en: Languages
hr: Jezici

en: Last
hr: Poslijednje

en: Last modified
hr: Zadnje promijenjeno

en: Last name
hr: Prezime

en: Last name (required)
hr: Prezime (obavezno)

en: Lastname
hr: Prezime

en: Latest orders
hr: Posljednje narudžbe

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Media
hr: Mediji

en: Message
hr: Poruka

en: Miss
hr: Gđjica

en: More
hr: Više

en: Mr
hr: G.

en: Mrs
hr: Gđa

en: Name
hr: Naziv

en: New
hr: Novo

en: Next
hr: Slijedeće

en: Next date
hr: Slijedeći datum

en: No items found
hr: Nema traženih zapisa

en: No items found for "%1$s %2$s %3$s"
hr: Nema traženih zapisa za "%1$s %2$s %3$s"

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Orders by day
hr: Narudžbe po danu

en: Orders by hour
hr: Narudžbe po satu

en: Orders by payment status
hr: Narudžbe po statusu plaćanja

en: Orders by weekday
hr: Narudžbe po tjednu

en: Page %1$d of %2$d
hr: Stranica %1$d od %2$d

en: Password
hr: Lozinka

en: Password (required)
hr: Lozinka (obavezno)

en: Path
hr: Putanja

en: Pay status
hr: Status plaćanja

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Payment status
hr: Status plaćanja

en: Payment types
hr: Načini plaćanja

en: Phone
hr: Telefon

en: Plugin
hr: Dodatak

en: Plugin Type
hr: Vrsta dodatka

en: Plugin Types
hr: Vrste dodatka

en: Plugin position (required)
hr: Redoslijed dodatka (obavezno)

en: Plugin type
hr: Vrsta dodatka

note: : Plugin type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Plugin type: {0} ({1})
hr: Vrsta dodatka: {0} ({1})

note: : Plugin item panel title with attribute label ({0}) and site code ({1)}
en: Plugin: {0} ({1})
hr: Dodatak: {0} ({1})

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Postal
hr: Pošta

en: Postal code
hr: Poštanski broj

en: Price
hr: Cijena

en: Prices
hr: Cijene

en: Priority
hr: Prioritet

en: Product
hr: Proizvod

en: Product name
hr: Naziv proizvoda

en: Product price
hr: Cijena proizvoda

note: : Product item panel title with product label ({0}) and site code ({1)}
en: Product: {0} ({1})
hr: Proizvod: {0} ({1})

en: Products
hr: Proizvodi

en: Sales by weekday
hr: Prodaja po tjednu

en: Sales of the last 30 days
hr: Prodaje u zadnjih 30 dana

en: Sales per month
hr: Prodaja po mjesecu

en: Save
hr: Spremi

en: Save & Close
hr: Spremi i zatvori

en: Save & Copy
hr: Spremi i kopiraj

en: Save & New
hr: Spremi i novo

en: Search
hr: Traži

en: Services
hr: Usluge

en: Sites
hr: Stranice

en: Size
hr: Veličina

en: Source
hr: Izvor

en: Street
hr: Ulica

en: Subscription
hr: Pretplata

en: Supplier
hr: Dobavljač

en: Suppliers
hr: Dobavljači

en: Tags
hr: Oznake

en: Tax
hr: Porez

en: Tax rate
hr: Vrijednost poreza

en: Tax rate in %
hr: Vrijednost poreza u %

en: Telefax
hr: Fax

en: Telephone
hr: Telefon

en: Text
hr: Tekst

en: Text Types
hr: Vrste teksta

en: Text type
hr: Vrsta teksta

note: : Text type item panel title with type label ({0}) and site code ({1)}
en: Text type: {0} ({1})
hr: Vrsta teksta: {0} ({1})

note: : Text item panel title with text label ({0}) and site code ({1)}
en: Text: {0} ({1})
hr: Tekst: {0} ({1})

en: Texts
hr: Tekstovi

en: Title
hr: Naslov

en: Total
hr: Ukupno

en: Unable to call method "%1$s"
hr: Nemožemo pozvati metodu "%1$s"

en: User groups
hr: Grupa korisnika

en: User name
hr: Korisničko ime

en: Users
hr: Korisnici

en: VAT ID
hr: OIB

en: Value
hr: Iznos

en: Vat ID
hr: OIB

en: Warehouse
hr: Skladište

note: : Product warehouse item panel title with warehouse label ({0}) and site code ({1)}
en: Warehouse: {0} ({1})
hr: Skladište: {0} ({1})

en: Web site
hr: Web stranica

en: Website
hr: Web stranica

en: Weeks
hr: Tjedni

en: Weight
hr: Težina

en: Width
hr: Širina

en: Years
hr: Godine

en: Zip code
hr: Poštanski broj

en: address
hr: Adrese

en: address:delivery
hr: Adresa za isporuku

en: address:payment
hr: Adresa za račun

en: catalog
hr: Kategorije

en: category
hr: Kategorije

en: company
hr: Poduzeće

en: customer
hr: Kupci

en: dashboard
hr: Kontrolna ploča

en: download
hr: Preuzimanje

en: image
hr: Slike

en: invoice
hr: Računi

en: locale/currency
hr: Valute

en: locale/language
hr: Jezici

en: locale/site
hr: Stranice

en: media
hr: Mediji

en: miss
hr: Gđjica

en: mr
hr: G.

en: mrs
hr: Gđa

en: new
hr: novi

en: no
hr: ne

en: order
hr: Narudžbe

en: order:phone
hr: narudžba:telefon

en: order:web
hr: narudžba:web

en: pay:-1
hr: nedovršeno

en: pay:0
hr: obrisano

en: pay:1
hr: otkazano

en: pay:2
hr: odbijeno

en: pay:3
hr: refundirano

en: pay:4
hr: na čekanju

en: pay:5
hr: odobreno

en: pay:6
hr: primljeno

en: pay:authorized
hr: Autorizirano

en: pay:canceled
hr: Otkazano

en: pay:deleted
hr: Obrisano

en: pay:pending
hr: Na čekanju

en: pay:refused
hr: Odbijeno

en: pay:unfinished
hr: Ne završeno

en: paymentstatus
hr: Po statusu plaćanja

en: paymenttype
hr: Po načinima plaćanja

en: plugin
hr: Dodaci

en: price
hr: Cijene

en: product
hr: Proizvodi

en: related
hr: Proizvodi

en: service
hr: Usluge

en: service:delivery
hr: Isporuka

en: service:payment
hr: Plaćanje

en: stat:-1
hr: nedovršeno

en: stat:0
hr: obrisano

en: stat:1
hr: na čekanju

en: stat:2
hr: u postupku

en: stat:3
hr: poslano

en: stat:4
hr: isporučeno

en: stat:5
hr: izgubljeno

en: stat:6
hr: odbijeno

en: stat:7
hr: vraćeno

en: stat:deleted
hr: Obrisano

en: stat:delivered
hr: Dostavljeno

en: stat:dispatched
hr: Poslano

en: stat:lost
hr: Izgubljeno

en: stat:pending
hr: Na čekanju

en: stat:progress
hr: Napredak

en: stat:refused
hr: Odbijeno

en: stat:returned
hr: Vraćeno

en: stat:unfinished
hr: Ne završeno

en: status:archive
hr: Arhivirano

en: status:disabled
hr: Onemogućeno

en: status:enabled
hr: Omogućeno

en: status:review
hr: Pregled

en: stock
hr: Zalihe

en: subscription
hr: Pretplate

en: supplier
hr: Dobavljači

en: tag
hr: Oznake

en: text
hr: Tekstovi

en: type/customer/lists
hr: Popisi kupaca

en: type/media
hr: Mediji

en: type/plugin
hr: Dodaci

en: type/price
hr: Cijene

en: type/price/lists
hr: Popis cijena

en: type/product
hr: Proizvodi

en: type/product/lists
hr: Lista proizvoda

en: type/service
hr: Usluge

en: type/service/lists
hr: Popis usluga

en: type/stock
hr: Zalihe

en: type/tag
hr: Oznake

en: type/text
hr: Tekstovi

en: unknown
hr: Nepoznato

en: weekday
hr: dan u tjednu

en: yes
hr: da

en: yy-mm-dd
hr: dd.mm.yyyy.
